КЗО "Письмечівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) "Світлячок"

Візитна картка закладу

Письмечівський ДНЗ "Світлячок" працює з 7:30 до 16:30

У ДНЗ «Світлячок» діють правила, вимоги, які допомагають правильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватись таких правил:

1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу - до 8:00 (щоб на неї було розраховане меню та вона встигла зробити ранкову гімнастику) та забирати до 16:30.

2. Якщо Ви  запізнюєтесь, вам слід повідомити про це вихователя заздалегідь, зателефонувавши.

3. Не залишайте дитину саму у приймальній кімнаті групи, передавайте її  вихователю або іншому працівникові дитячого садочка і забирайте з рук працівників ДНЗ. Неприпустимо відправляти дитину до дитячого садка саму, без супроводу дорослого.

4. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.

5. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття).

6. Своєчасно повідомляти вихователя, адміністрацію закладу про хворобу дитини по телефону чи іншим зручним способом.

7. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією.

8. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забирати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.

10. Вихователь не має права віддавати дітей неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.

11. Вносити плату за харчування до 10 числа кожного місяця.

12. Вихователь не несе відповідальності за збереження дитячих прикрас(сережки, хрестики тощо).

13. Забороняється приносити до дитячого садочка фаст-фуди, солодощі, жуйки, чіпси та інші не корисні для дитячого організму речі.

На нашому сайті Ви можете дізнатися та знайти:
  • про останні новини в ДНЗ;
  • про щоденне життя дітей у групі «Веселий трамвайчик»;
  •  інформацію про ДНЗ і реалізацію педагогічним колективом освітніх завдань;
  • відвідати фотогалерею;
  • задати питання з навчання та виховання дітей працівникам ДНЗ.

«Світлячок від слова «світло».

Добре в ньому і привітно.

Швидше до нас ти завітай,

і своє дитинство пригадай»

Це - національний дошкільний заклад, де навчають українській мові, прищеплюють дітям любов до народних традицій.
Це - дім, в якому вчать дітей цікаво, радісно і змістовно проживати  кожен день, розкривати дитині її можливості; в якому дитина отримує якісну підготовку до початкового навчання.
Це - закохані у свою роботу однодумці, яких об’єднує одне загальне бажання: зрозуміти дитину, допомогти їй стати особистістю.
Це - створення розвивального життєвого простору, сприятливого для: гармонійного та різнобічного розвитку особистості дитини, закладання основ її компетентності, емоційної та розумової зрілості, зміцнення її психічного, фізичного та духовного здоров’я.
Це - центр розвитку, де сприяють становленню у дитини базису особистої культури, залучають до національної та світової культури.

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ВАШИХ ДІТЕЙ!
ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШОМУ САДОЧКУ!