КЗО "Письмечівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) "Світлячок"

Методична робота

У 2019-2020 навчальному році у Письмечівському ДНЗ працюватиме одна різновікова група.

Заклад реалізує різні форми охоплення дошкільною освітою дітей мікрорайону: перебування дітей повного дня, забезпечує роботу консультаційного центру для батьків.

Зміст інваріантної складової забезпечується через чинну Програму розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля» Білан О.І., Возна Л.М., Максименко О.Л. та ін.

Дошкільний навчальний заклад садок здійснює освітньо-виховний процес у 2019/2020 навчальному році за такими пріоритетними напрямами:

• Художньо-естетичний

• фізкультурно-оздоровчий

Навчальний рік у закладі починається 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року, літній оздоровчий період – 31 червня по 31 серпня. Загальна тривалість канікул, під час яких заняття з вихованцями не проводяться, складає 115 днів